Wynajem aut Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wybierasz się w podróż i poszukujesz najlepszego i najwygodniejszego sposobu? Wypożyczalnia samochodów w Lublinie oferuje szeroki wybór różnego rodzaju pojazdów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort jazdy na terenie miasta i na dalekich trasach. Przystępne ceny i atrakcyjne warunki wynajmu samochodów to argumenty przemawiające za tym, że wynajem samochodów w Lublinie i okolicach to dobry wybór. Wynajem aut online pozwala na wcześniejszą rezerwację i wybór auta spełniającego wszystkie wasze oczekiwania. Wśród pojazdów znaleźć można samochody z silnikiem benzynowym jak i dieslem – kombi, coupe, hatchback, kabriolet, liftback, minivan, roadster, sedan, suv, czy van. Wynajmowane samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC i AC, ponadto pojazdy są przygotowane tak aby po jego odbiorze były gotowe do jazdy.

Rezerwacja auta przez internet

Aby dokonać rezerwacji samochodu przez internet wystarczy przejść kilka prostych kroków. Formularz rezerwacyjny został przygotowany tak, by był przejrzysty i nie sprawiał klientom większych problemów, a rezerwacja aut online przebiegała bez zakłóceń. System rezerwacyjny, który na naszej stronie znajduje się w kolumnie po prawej stronie, to wygodny program, dzięki któremu cała procedura wynajmu samochodu nie zajmie więcej niż kilka minut. Po pierwsze należy wybrać dokładną datę i godzinę wynajmu pojazdu oraz tak samo datę i godzinę jego zwrotu. Dodatkowo spośród kilkudziesięciu punktów odbioru należy wybrać najbardziej odpowiadające miejsce, z którego samochód zostanie odebrany oraz miejsce gdzie samochód zostanie zwrócony. Następnie zostajemy przekierowani do listy dostępnych pojazdów w wybranej lokalizacji i terminie. W tym miejscu możemy zapoznać się ze szczegółowymi parametrami pojazdów, kwotą depozytu i wynajmu oraz wszelkie inne warunki jakie musimy spełnić aby wynajem aut online mógł się odbyć. Po dokonaniu wyboru, przechodzimy do formularza, w którym uzupełniamy wszelkie wymagane dane osobowe i akceptujemy regulamin. Po dokonaniu rezerwacji na podany w formularzu adres mailowy otrzymujemy potwierdzenie rezerwacji. Płatności można dokonać kartą kredytową lub gotówką w dzień wynajmu samochodu.

Wynajem aut lotnisko Lublin Świdnik

Wynajem samochodów Lublin pozwala na wypożyczenie pojazdu wraz z dodatkowymi elementami wyposażenia jak na przykład foteliki dla dzieci, nosidełko dla niemowlaka lub nawigacją GPS. W zależności od pojazdu kwota za dodatkowe elementy może się różnić, ale wszystkie dostępne opcje można zobaczyć podczas rezerwacji. Wypożyczalnia aut Lublin posiada opcję odbioru pojazdu nie tylko w wyznaczonych punktach odbioru ale także opcję dojazdu do klienta. Największym zainteresowaniem jednak cieszy się wynajem aut na lotnisku. To wygodne rozwiązanie dla podróżnych, którzy przylatują do Świdnika i chcą się dostać do centrum miasta nie za pomocą komunikacji miejskiej a wygodnym i komfortowym pojazdem, którym dojadą prosto do celu. Jeśli więc chcecie aby Wasza podróż była spokojna i bezpieczna to zdecydujcie się na wynajem aut Lublin.